Hakkımızda

Ferden Ferda Plastik Elektronik Kozmetik İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti 2009 yılından beri kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız Ankara genelinde parfüm üretimi yapan tüm büyük üreticilerin geneline yakın kısmına 2009 yılından beri ilk günkü aşkla ürün tedariki yapmaya devam etmektedir. Firmamızın Başkent Ankara’da hizmet veriyor olmasının avantajı; Türkiye genelindeki küçük – büyük parfüm üreticilerinin mesafe ve ürün çeşidi avantajlarını kullanarak kolayca ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir adres konumuna getiriyor olmasıdır. Bu sebeple toptan parfüm şişesi satın almak için doğru yerdesiniz.

Yurt içi müşterilerimizin yanı sıra ürün satışını yaptığımız yurt dışı bölgeleri de şunlardır;

Balkanlar, Rusya Federasyonu, Kafkasya, Orta Asya Türk Devletleri ve İran.

Müşteri talepleri doğrultusunda ürün gamımız her geçen gün yenilenerek, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerle güncelleştirebilmektedir.

Stok maliyetleri açısından piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü ne yazık ki depolama şansımız olamamaktadır. Genelde sürümü olan ürünler stoka konularak özel ürünler sipariş ile temin edilebilmektedir.

Ürün çeşitliliği açısından son yıllarda farklı parfüm şişe modelleri yanında krem kavanozları, losyon ve kolonya şişe modelleri ve oda kokusu şişe modelleri ile farklı bir boyuta gelmiştir.

Bir çok değişik kozmetik ürün ambalajlarının yanında uzun yıllardır koku püskürtme makineleri, el köpüğü makineleri, sensörlü sıvı sabun makineleri üretimini de uzun yıllardır devam etmekteyiz.

Bu ürünlerle ilgili her türlü müşteri taleplerini toptan parfüm şişesi satın alma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.